Kiwi питання
Чатик :)
Kiwi Тато

Відгуки
наших клієнтів

Kiwi Мама

Для нас важлива думка кожного з вас.

Ми піклуємось про ваших дітей, як про своїх і цінуємо будь-який відгук.
Напишіть нам, щоб ми знали, що ви нам довіряєте, та чи все вам подобається.
Многогранный Центр KIWI, где каждый ребёнок себе может выбрать занятие по душе. Мы вибрали шахматы. Очень удобны занятия в онлайн конференции, что не мало важно в данный период нашего времени. Шахматы - интересное направление для развития ребёнка, его логики, абстрактного мышления, умение просчитывать ходы и смотреть на перед. Преподаватели доступно и интересно объясняют материал на занятиях, затем проходит онлайн-турнир, в котором участвуют ребята шахматисты со всей Украины. В процесе игры все время тренируетса мозг. Размышление в уме развивает воображение и фантазию. Ведь не спроста шахматы считают не просто спортом, а и целым искусством. Богатая фантазия - это основа творчества. Наш ребёнок ждёт каждое занятие с нетерпением. С огромным желанием и удовольствием учиться. А для родителей это самая большая награда - видеть радость в глазах своего чада. Большое спасибо Центру KIWI за возможность обучаться новому!
Олена Ткаченко
мама Максима, Facebook
Наша донечка Аліса відвідує Центр творчого навчання Kiwi вже не перший рік. Ми, як батьки, дуже задоволені результатами і впевнені, що в центрі Kiwi працюють справжні професіонали своєї справи! Адміністратори в центрі завжди привітні, з радістю зустрічають всіх діток! А викладач з малювання Даяна – просто неймовірна! Вона вміє так побудувати заняття для діток, що вони встигають і малювати, і спілкуватись, і отримувати творчу наснагу для подальшого навчання! Наша донечка в захваті від уроків малювання, завдяки цьому гуртку наша Аліса готова малювати цілодобово! А ще наша донечка дуже полюбляє настільні ігри в центрі Kiwi – вони розвивають логічне мислення і навички спілкування з дітками різного віку! І взагалі в центрі Kiwi завжди така тепла атмосфера, що дітки просто не хочуть його залишати, іноді важко їх забрати додому! Дякуємо центру Kiwi за вашу працю, бажаємо подальшого розвитку, пошуку нових напрямків для розвитку наших діток!
Наталія Ігнатова
мама Аліси
Щиро рекомендую "Kiwi" Центр творчого навчання. Я знайома з ним завдяки онлайн-заняттям шахами. Тут я зустріла справжній професіоналізм в усьому: в спілкуванні з адміністрацією та тренером, в онлайн-налаштуваннях "на вищому рівні" - різні платформи, турніри, супровід і коментарі тренера. Дійсно все чудово продумано і відпрацьовано як для онлайну! Є записи занять, якщо хтось пропустив ефір. По оплаті - дуже лояльні ціни. Все зрозуміло і цікаво )
Юлія Перинська
Куратор онлайн-школи, Facebook
Надзвичайно задоволені заняттями у творчому центрі Ківі. Уже не перший місяць малюємо онлайн. Донечка з нетерпінням чекає кожного уроку, які надзвичайно цікаві. Окрема подяка нашій вчительці Валентині Мельничук за її майстерність та вміння працювати з дітьми.

Ківі, ВИ найкращі! Добра Вам та процвітання!!!
Оксана Голуб
мама Маргарити, Facebook
© All rights reserved.
Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿

На зв'язку (у меседжерах, за телефоном)
Пн-Нд 10:00-20:00