Пензлик
Олівець
Kiwенятко

Правила
онлайн-занять

Щоб розпочати онлайн-заняття
разом із нами, необхідно:

1. Встановити на своєму ґаджеті для занять платформу Zoom та додаток Viber.
2. Мати якісний доступ до мережі Інтернет.
3. Шахістам зареєструватися на сайті lichess.org для гри на турнірах під час заняття з одного постійного акаунту; правила турнірів та їх результати визначаються безпосередньо сайтом lichess.org.
Художникам потрібно підготувати необхідні художні матеріали до початку заняття.
4. Підключатися вчасно на заняття та реєструватися на турнірі до початку кожного заняття за посиланнями, які відправляються в групу Viber.
5. В абонемент входить 8 занять. Після закінчення абонементу необхідно оплатити новий абонемент для продовження навчання. У разі відсутності оплати учня буде від'єднано від занять.
6. Пропущений ефір заняття відпрацьовуються по відеозапису (лише теоретична частина), які доступні у перегляді після кожного заняття!
7. Графік занять групи може змінюватися у наступному календарному місяці. Зміни узгоджуються попередньо з батьками учнів.
8. Додавати контакти у навчальну групу Viber дозволяється лише менеджеру та адміністратору Центру.
9. Якщо заняття не відбулося через технічний збій серверу, адміністрація Центру забезпечує відпрацювання такого заняття, попередньо узгодивши день та час.
10. Заборонено користуватися підказками шахових програм під час гри з іншими суперниками.
11. Індивідуальні заняття необхідно попередньо сплатити за добу до заняття. Про відсутність на індивідуальному занятті необхідно попередити Адміністрацію закладу не менше як за 4 години до початку занять. В іншому випадку оплата за заняття згорає та не компенсовується.
12. Оплата за розпочатий абонемент не переноситься на інші напрямки та не повертається клієнту.
© All rights reserved.
Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿
Kiwi Ірпінь
м
. Ірпінь, вул. Мечникова, 11
+38 096 10 11 470