Всім мир :)
Kiwi
Kiwенятко

Зустрічайте -
наша команда

Освіта: Херсонський державний університет, факультет Дошкільної та початкової освіти
" Досвід роботи з дітьми маю вже більше 6 років. Мене цікавить і дивує їх сприйняття світу. Учні заряджають, перетворюють роботу в азарт, мотивують до нових ідей. Захоплююсь написанням художніх творів про дітей. У роботі люблю чистоту та порядок у всьому, шукаю підхід до кожного клієнта."
Заступник директора, адміністратор online-напрямків

УЛЯНОВА НАТАЛІЯ

" Мій досвід роботи з дітьми почався ще з 13 років, коли я разом з друзями влаштовувала виступи для дошкільнят на свята. Вважаю, що мені дуже пощастило працювати в оточені талановитих дітей. Адже вони надихають працювати ще більше, вигадувати для них щось новеньке та просто щодня приходити на роботу із задоволенням!

Професійно займаюсь сучасними танцями, обожнюю комедії, люблю образотворче мистецтво, котиків і тримати все під контролем."
Старший адміністратор центру

ГРИГОРЬЯН ЄЛИЗАВЕТА

"Центр творчого навчання для мене – це не просто проект. В ньому зберігаються мої ідеї, постійна щоденна праця, прийняття важливих рішень. Я працюю з любов'ю до своєї справи і намагаюся передати це своїй команді. Як винагорода – посмішки дітей та щасливі батьки. Значить ми на правильному шляху."
Засновник Центру, втілювач ідей

ОЛЯНИЧ АНЯ

"З дітками офіційно працюю із 16 років, а неофіційно з 7, коли з'явились мої брат і сестричка.
Гарно малюю, займалась декупажем, виробами з паперу та картону, вишиванням бісером, вмію співати, танцювати. Від роботи з дітками отримую лише позитивні емоції, енергію та гарний настрій, легко знаходжу з ними спільну мову. Саме тому робота приносить мені задоволення, хочеться щодня розвиватись й творити щось нове."
Адміністратор вихідного дня

БОНДАРЕНКО АННА

"Якщо хочеш ефективно використати свої знання – ділись ними з іншими. Саме тому я обрав роботу тренера. В дітях найбільше подобається працелюбність, бажання бути першим, ініціативність, креативність. Робота тренера не дозволяє зупинятись, потрібно завжди оновлювати та поповнювати багаж знань та навичок. Для цього вирішую шахові задачі, слідкую за грою провідних шахістів світу, приймаю участь у Всеукраїнських турнірах. Ходи фігур вивчив ще 4 роки, але серйозно почав займатися лише в 16 років з тренером. За шахами проводив 6-8 годин на день, і це дало свої плоди. За рік виконав перший розряд, а в 20 років вже став КМС. Мрію стати гросмейстером!"
Тренер із шахів, КМС із шахів

КОРНІЙЧУК ВОЛОДИМИР

"Шахи - це гарний тренажер для гнучкості розуму та поліпшення пам'яті. Займаюся ними з 9 років, беру участь у турнірах різного рівня. У 16 років виконав КМС. Хочу, щоб цей інтелектуальний вид спорту був на найвищому рівні в нашій країні, тому і обрав роботу тренера."
Тренер із шахів, КМС із шахів

СТАЛЬЧЕНКО ДЕНИС

"Шахи мене зацікавили ще в 6 років. Часто спостерігав за грою батька, запам'ятовував правила і з часом сам почав грати, читати шахову літературу, шукати друзів за інтересами. У вільний час займаюся футболом. Мені подобається розвиватися в напрямку суддівства з шахів. Спірні ситуації, які виникають під час змагань, намагаюся вирішити згідно з Міжнародними правилами FIDE. Інвентар для турнірів теж відповідає цим правилам – професійні шахові фігури з тягарцями, гарні дошки, електронні годинники – у такій атмосфері приємно працювати."
Суддя шахових турнірів

КОЗЛОВЕЦЬ ПАВЛО

"Творчість є невід'ємною частиною мого життя із самого дитинства: живопис, акторська майстерність, музика, вокал, танці, каліграфія.

За освітою я психолог, навчалася в КНУ ім. Шевченка, зі студентських років почала займатися з дітьми в якості педагога раннього розвитку, педагога по творчості.
Я люблю дітей і вірю, що кожен вихованець талановитий.

Признаюсь, я закохана у живопис і хочу поділитися цією любов'ю зі своїми учнями. Це надзвичайно надихаюча справа, з радістю допомагаю дітям і дорослим відкривати світ творчості та краси."
Художниця

БІРЮКОВА АНАСТАСІЯ

Освіта: Видавничо-полграфічний Інститут, спеціальність: художник-графік з оформлення друкованої продукції
" Працюю з дітками більше трьох років, у кожної дитини свій цілий світ фантазій, я допомагаю перенести його на папір у всій красі!

Люблю експериментувати з фарбами, створювати різні фактури в малюнках. Найбільше подобається малювати чорнилами, олійними фарбами, кольоровими олівцями, обожнюю змішану техніку акварель + пастель."
Художниця

КОВАЛЕНКО ОЛЬГА

Освіта: дві вищі – психологічна та педагогічна
"Маю досвід роботи з дітьми більше 9 років. Завжди цікавило мистецтво в різних його проявах: вокал, фортепіано, живопис – всім цим займаюсь з дитинства. Ці захоплення перетворились для мене в спеціальність, хочеться передавати досвід іншим. Професійно займаюсь ебру, пройшла навчальний курс з ботанічної флористики (холодний фарфор), цікавить батік та вітражний розпис. У навчанні дітей вважаю пріоритетом баланс між вимогливістю вчителя та збереженням позитивного настрою і мотивації учня до навчання. Тішать посмішки учнів та чудові результати творчої діяльності."
Курс: ліпка, ебру, вітраж, батік, дні народження

ПРІТКОВА Олена

Освіта: Київський університет ім. Бориса Грінченка, «Школа психологічної практики»
"Для мене дитяча щирість – це щось неймовірне, у дітей я багато чому вчусь і не забуваю про те, як важливо радіти дрібницям. Але дітям іноді буває дуже складно зрозуміти складний світ дорослих, розуміючи це я вирішила працювати з ними, я як міст між світом дітей та світом дорослих. Мені приносить велику радість, коли бачу, як вони з моєю допомогою долають страхи та стають впевненіші в собі. У вільний час вдосконалююся в професії, читаю книги, люблю фотографувати."
Практичний психолог, консультант з батьківсько-дитячих відносин

НЕЧИПОРЕНКО ВІКТОРІЯ

Освіта: "Академія мистецтв ім.Павла Чубинського"
"Моя робота з дітьми почалася ще з шкільних та літніх таборів. В академії я вчусь на актора та режисера видовищно театралізованих заходів, тому гарантую вам повне занурення у казку. Час від часу беру участь у інклюзивних проектах для дітей з особливими потребами.
Для мене діти – найщиріше, що може бути в цьому житті, тому можете бути впевнені – ваші діти отримають чудовий настрій та гарне свято."
Аніматор

ШКУРАТЕНКО ІРИНА

© All rights reserved.
Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿

На зв'язку (у меседжерах, за телефоном)
Пн-Нд 10:00-20:00