Новини

Малювання розвиває розумові здібності дитини

На уроках малювання дитина розвиває уяву, досліджує світ, створює нове. Навчання у дитячому центрі «Kiwi» проходить з викладачем в групі однолітків. Спілкування відбувається в дружній атмосфері. Це дозволяє знайти нових друзів, як серед однолітків, так і викладачів.

У дорослому віці це знадобиться, наприклад, творчо вирішувати життєві завдання, та легко спілкуватися будь з ким. Не просто спілкуватися, а вміти переконати або знайти спільну мову.

Це підтверджено наукою. В США проводилися різні дослідження. Було встановено, що заняття дитини малюванням розвиває критичне мислення й навички вирішення завдань.

Все логічно. Коли дитина хоче намалювати нову ідею, світ, фантазію – вона мислить критично. Приймає рішення, продумуючи різні варіанти та обирає найкращий. Це корисний навик. Не тільки у малюванні, а і в інших життєвих сферах. Особливо в дорослому житті.

Наприклад, під час навчання в школі чи університеті діти отримують нетривіальні завдання. В яких немає класичних алгоритмів вирішення, правильних відповідей. Заняття малюванням розвиває абстрактне мислення і впевненість у власних силах. Дитина вчиться не тільки створювати, а і відстоювати власні ідеї.
Малюнки – це відображення творчості вашої дитини. Її почуття прекрасного. 

І найкращий спосіб – це записати дитину до нас. Дорогі батьки, запрошуємо вас до дружньої родини Kiwi. Тут ваші діти і знайдуть нових друзів, і будуть створювати власні шедеври, і розвиватимуть розумові здібності, і будуть тішити вас своїми успіхами. З любов’ю до кожного учня!