Kiwi
Зірка
Kiwi Мама

Наші цінності

Що для нас найважливіше:

Kiwi Мама

Ви ще вагаєтесь?

Наша Ківі-родина хоче розповісти вам, чому вони обирають Ківі-Центр для своєї дитини.
Kiwi Тато

Легка адаптація

Підбір груп по віку та рівню дитини гарантує успішний старт у вибраному напрямку, що є втіленням досвіду викладачів центру. Дитина навчається за адаптованою програмою залежно від поточного віку та рівня знань.
Kiwi Тато
Kiwi Мама

Рівність

Викладач та дитина спілкуються на одному рівні. Учні знаходять друзів не лише серед однолітків, які відвідують заняття, а й серед команди Центру, що підвищує ефективність навчання.

Всебічний розвиток

Комплекс навчальних напрямків нашого центру забезпечує інтелектуальний, спортивний та творчий розвиток
в одному місці. Це розширює кругозір
та дає можливість вільно орієнтуватися у суспільстві.
Kiwi Тато

Творча атмосфера

Творча атмосфера створюється всіма учасниками навчального процесу. Позитивне враження від занять, відчуття безпеки та турботливе ставлення до дітей створює комфортну атмосферу Центру, в яку хочеться повертатися знову і знову.
Kiwi Мама
Ківенятко :)

Самостійність

Діти навчаються самостійно робити вибір та брати відповідальність за нього. Кожен хід в шахах, кожен мазок пензлика в малюванні - це рішення, від якого залежить фінальний результат.

Реалізація потенціалу

Ми відкриваємо потенціал дитини та допомагаємо реалізувати його, враховуючи побажання учня, за допомогою творчих виставок, конкурсів, турнірів.
Kiwi'нятко радіє :)
© All rights reserved.
Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿ Ківі - місце можливостей ⦿
Kiwi Ірпінь
м
. Ірпінь, вул. Мечникова, 11
+38 096 10 11 470